3EZ3.6D/TR12
MicrosemiMicrosemi
3EZ3.6D/TR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3EZ3.6D/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.6V 3W DO204AL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3EZ3.6D/TR12
Tau Wae 3EZ3.6D/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.6V 3W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4930 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 3.6V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±20% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 3.6V 3W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41) Tau Wae Tuakiri 3EZ3.6