30KPA39AE3/TR13
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA39AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 39V 67.2V P600
Ngā Rauemi: 30KPA39AE3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA39AE3/TR13
Tau Wae 30KPA39AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 39V 67.2V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5428 pcs Pepa Raraunga 30KPA39AE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 39V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 67.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 43.6V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 450.9A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 30KPA39
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA39CA
30KPA39CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 39V 67.2V P600
I roto i te taonga: 5652 pcs
Tikiake: 30KPA39CA.pdf
RFQ
30KPA39A-HRA
30KPA39A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4049 pcs
Tikiake: 30KPA39A-HRA.pdf
RFQ
30KPA39A
30KPA39A