30KPA30AE3/TR13
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA30AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30V 55.2V P600
Ngā Rauemi: 30KPA30AE3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA30AE3/TR13
Tau Wae 30KPA30AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 30V 55.2V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5886 pcs Pepa Raraunga 30KPA30AE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 55.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33.51V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 548.9A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 30KPA30
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA30C
30KPA30C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 57.96V P600
I roto i te taonga: 6561 pcs
Tikiake: 30KPA30C.pdf
RFQ
30KPA30CA
30KPA30CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 55.2V P600
I roto i te taonga: 6679 pcs
Tikiake: 30KPA30CA.pdf
RFQ
30KPA30A
30KPA30A