2EZ6.2D2E3/TR8
MicrosemiMicrosemi
2EZ6.2D2E3/TR8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2EZ6.2D2E3/TR8
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.2V 2W DO204AL
Ngā Rauemi: 2EZ6.2D2E3/TR8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2EZ6.2D2E3/TR8
Tau Wae 2EZ6.2D2E3/TR8 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.2V 2W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69694 pcs Pepa Raraunga 2EZ6.2D2E3/TR8.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.2V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 1.5 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.2V 2W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 3V Tau Wae Tuakiri 2EZ6V2