2EZ3.6D5/TR12
MicrosemiMicrosemi
2EZ3.6D5/TR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2EZ3.6D5/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.6V 2W DO204AL
Ngā Rauemi: 2EZ3.6D5/TR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2EZ3.6D5/TR12
Tau Wae 2EZ3.6D5/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.6V 2W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5008 pcs Pepa Raraunga 2EZ3.6D5/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 3.6V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 5 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 3.6V 2W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 80µA @ 1V Tau Wae Tuakiri 2EZ3V6
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2EZ3.6D2/TR12
2EZ3.6D2/TR12
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.6V 2W DO204AL
I roto i te taonga: 4969 pcs
Tikiake: 2EZ3.6D2/TR12.pdf
RFQ
2EZ3.6D5
2EZ3.6D5
Kaihanga: Microsemi