2EZ190D5/TR8
MicrosemiMicrosemi
2EZ190D5/TR8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2EZ190D5/TR8
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 190V 2W DO204AL
Ngā Rauemi: 2EZ190D5/TR8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2EZ190D5/TR8
Tau Wae 2EZ190D5/TR8 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 190V 2W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5958 pcs Pepa Raraunga 2EZ190D5/TR8.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 190V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 825 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 190V 2W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 144.8V Tau Wae Tuakiri 2EZ190