2EZ18D10/TR12
MicrosemiMicrosemi
2EZ18D10/TR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2EZ18D10/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 18V 2W DO204AL
Ngā Rauemi: 2EZ18D10/TR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2EZ18D10/TR12
Tau Wae 2EZ18D10/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 18V 2W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 66450 pcs Pepa Raraunga 2EZ18D10/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 18V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 10 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 18V 2W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 13.7V Tau Wae Tuakiri 2EZ18