2EZ15D5/TR12
MicrosemiMicrosemi
2EZ15D5/TR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2EZ15D5/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 15V 2W DO204AL
Ngā Rauemi: 2EZ15D5/TR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2EZ15D5/TR12
Tau Wae 2EZ15D5/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 15V 2W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 63786 pcs Pepa Raraunga 2EZ15D5/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 15V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 7 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 15V 2W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 11.4V Tau Wae Tuakiri 2EZ15
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2EZ15D2/TR8
2EZ15D2/TR8
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 2W DO204AL
I roto i te taonga: 56974 pcs
Tikiake: 2EZ15D2/TR8.pdf
RFQ
2EZ15D5E3/TR12
2EZ15D5E3/TR12
I roto i te taonga: 80394 pcs
Tikiake: 2EZ15D5E3/TR12.pdf
RFQ
2EZ15D5
2EZ15D5
Kaihanga: Microsemi