2EZ140D2E3/TR12
MicrosemiMicrosemi
2EZ140D2E3/TR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2EZ140D2E3/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 140V 2W DO204AL
Ngā Rauemi: 2EZ140D2E3/TR12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2EZ140D2E3/TR12
Tau Wae 2EZ140D2E3/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 140V 2W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4012 pcs Pepa Raraunga 2EZ140D2E3/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 140V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 500 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 140V 2W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 106.4V Tau Wae Tuakiri 2EZ140