2EZ12D5/TR12
MicrosemiMicrosemi
2EZ12D5/TR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2EZ12D5/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 12V 2W DO204AL
Ngā Rauemi: 2EZ12D5/TR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2EZ12D5/TR12
Tau Wae 2EZ12D5/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 12V 2W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 69527 pcs Pepa Raraunga 2EZ12D5/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 12V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 2W