2EZ120D5DO41E3
MicrosemiMicrosemi
2EZ120D5DO41E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2EZ120D5DO41E3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 120V 2W DO204AL
Ngā Rauemi: 2EZ120D5DO41E3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2EZ120D5DO41E3
Tau Wae 2EZ120D5DO41E3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 120V 2W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5551 pcs Pepa Raraunga 2EZ120D5DO41E3.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 120V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Ētahi Ingoa 2EZ120D5DO41E3MSTR Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 325 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 120V 2W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 91.2V