2293500-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2293500-R
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua HBA 1100-16I SINGLE
Ngā Rauemi: 2293500-R.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Waehere Stock 181 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 181 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2293500-R
Tau Wae 2293500-R Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga HBA 1100-16I SINGLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 181 pcs Pepa Raraunga 2293500-R.pdf
Raupapa * RoHS Tūnga RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Adapter Card
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: INTERFACE MOD HDR 10POS 14-24AWG
I roto i te taonga: 1089 pcs
Tikiake: 2293514.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: VARIOFACE FRONT ADAPTER 14POS
I roto i te taonga: 1127 pcs
Tikiake: 2293462.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: INTERFACE MOD HDR 20POS 14-24AWG
I roto i te taonga: 757 pcs
Whakaahuatanga: INTERFACE MOD HDR 14POS 14-24AWG
I roto i te taonga: 925 pcs
Whakaahuatanga: INTERFACE MOD HDR 50POS 12-24AWG
Whakaahuatanga: INTERFACE MOD HDR 34POS 14-24AWG
I roto i te taonga: 533 pcs
2293400-R
2293400-R
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: HBA 1100-4I SINGLE
I roto i te taonga: 351 pcs
Tikiake: 2293400-R.pdf
Whakaahuatanga: FRONT ADAPTER 16 CHANNELS
Whakaahuatanga: INTERFACE MOD HDR 16POS 14-24AWG
I roto i te taonga: 804 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: INTERFACE MOD HDR 26POS 14-24AWG
I roto i te taonga: 810 pcs
Whakaahuatanga: VARIOFACE FRONT ADAPTER 50POS
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel