2279900-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2279900-R
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua ADAPTEC I-RA-HDMSAS-4RASATA-SB-.
Ngā Rauemi: 2279900-R.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2279900-R
Tau Wae 2279900-R Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 3420 pcs Pepa Raraunga 2279900-R.pdf
Ngā whakaaturanga 800mm Raupapa -
RoHS Tūnga RoHS Compliant Mo te Whakamahia me te / Products Related 7, 7H, 7He, 7Q Series
Momo Accessory Cable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2279700-R
2279700-R
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: ADAPTEC I-HDMSAS-MSAS-1M
I roto i te taonga: 3175 pcs
Tikiake: 2279700-R.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN TERMINATOR JACK N 50OHM
I roto i te taonga: 2679 pcs
Tikiake: 227997-1.pdf
RFQ
227ALG035MFBJ
227ALG035MFBJ
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V T/H
Tikiake: 227ALG035MFBJ.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: ELECTRONIC HOUSING
Tikiake: 2279745.pdf
227ALG050MGBJ
227ALG050MGBJ
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 220UF 20% 50V T/H
Tikiake: 227ALG050MGBJ.pdf
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: ADAPTEC I-HDMSAS-4SATA-SB.8M
Tikiake: 2279800-R.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
227ALG035MGBJ
227ALG035MGBJ
Tikiake: 227ALG035MGBJ.pdf
Whakaahuatanga: TERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 7.25MM
227ALG025MFBJ
227ALG025MFBJ
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H
Tikiake: 227ALG025MFBJ.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel