1PMT5928B/TR13
MicrosemiMicrosemi
1PMT5928B/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1PMT5928B/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 3W DO216AA
Ngā Rauemi: 1PMT5928B/TR13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1PMT5928B/TR13
Tau Wae 1PMT5928B/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 3W DO216AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 59048 pcs Pepa Raraunga 1PMT5928B/TR13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-216AA
Raupapa - Mana - Max 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-216AA
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 7 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 3W ±5% Surface Mount DO-216AA
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 9.9V Tau Wae Tuakiri 1PMT5928