1N5950BP/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5950BP/TR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5950BP/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 110V 1.5W DO204AL
Ngā Rauemi: 1N5950BP/TR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5950BP/TR12
Tau Wae 1N5950BP/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 110V 1.5W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5661 pcs Pepa Raraunga 1N5950BP/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 110V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 300 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 110V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 83.6V Tau Wae Tuakiri 1N5950