1N5948BP/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5948BP/TR8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5948BP/TR8
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 91V 1.5W DO204AL
Ngā Rauemi: 1N5948BP/TR8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5948BP/TR8
Tau Wae 1N5948BP/TR8 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 91V 1.5W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5417 pcs Pepa Raraunga 1N5948BP/TR8.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 91V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 200 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 91V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 69.2V Tau Wae Tuakiri 1N5948
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5948BRL
1N5948BRL
Kaihanga: ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 91V 3W AXIAL
I roto i te taonga: 4500 pcs
Tikiake: 1N5948BRL.pdf
RFQ
1N5948BUR-1
1N5948BUR-1
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 91V 1.25W DO213AB
I roto i te taonga: 18382 pcs
Tikiake: 1N5948BUR-1.pdf
RFQ
1N5948B
1N5948B
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: ZENER DIODE
Tikiake: 1N5948B.pdf
1N5948C
1N5948C
Whakaahuatanga: ZENER DIODE
Tikiake: 1N5948C.pdf
1N5948BE3/TR13
1N5948BE3/TR13
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 91V 1.5W DO204AL
Tikiake: 1N5948BE3/TR13.pdf
1N5948B BK
1N5948B BK
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 91V 1.5W DO41