1N5945CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1N5945CE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5945CE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 68V 1.5W DO204AL
Ngā Rauemi: 1N5945CE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5945CE3/TR13
Tau Wae 1N5945CE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 68V 1.5W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65755 pcs Pepa Raraunga 1N5945CE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 68V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 120 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 68V 1.5W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 51.2V Tau Wae Tuakiri 1N5945
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5945D G
1N5945D G
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 68V 1.25W DO204AL
I roto i te taonga: 4699 pcs
Tikiake: 1N5945D G.pdf
RFQ
1N5945BPE3/TR12
1N5945BPE3/TR12
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 68V 1.5W DO204AL
I roto i te taonga: 97190 pcs
Tikiake: 1N5945BPE3/TR12.pdf
RFQ
1N5945C G
1N5945C G
Kaihanga: Microsemi