1N5945APE3/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5945APE3/TR8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5945APE3/TR8
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 68V 1.5W DO204AL
Ngā Rauemi: 1N5945APE3/TR8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5945APE3/TR8
Tau Wae 1N5945APE3/TR8 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 68V 1.5W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68531 pcs Pepa Raraunga 1N5945APE3/TR8.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 68V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 120 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 68V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 51.2V Tau Wae Tuakiri 1N5945
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5945B BK
1N5945B BK
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 68V 1.5W DO41
I roto i te taonga: 557703 pcs
Tikiake: 1N5945B BK.pdf
RFQ
1N5945BP/TR12
1N5945BP/TR12
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 68V 1.5W DO204AL
I roto i te taonga: 73810 pcs
Tikiake: 1N5945BP/TR12.pdf
RFQ
1N5945A G
1N5945A G
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 68V 1.25W DO204AL
Tikiake: 1N5945A G.pdf
1N5945AP/TR12
1N5945AP/TR12
Tikiake: 1N5945AP/TR12.pdf
1N5945APE3/TR12
1N5945APE3/TR12
Kaihanga: Microsemi Corporation
Tikiake: 1N5945APE3/TR12.pdf
1N5945A
1N5945A
Whakaahuatanga: ZENER DIODE
Tikiake: 1N5945A.pdf
1N5945AE3/TR13
1N5945AE3/TR13