1N5935AP/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5935AP/TR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5935AP/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 28V 1.5W DO204AL
Ngā Rauemi: 1N5935AP/TR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5935AP/TR12
Tau Wae 1N5935AP/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 28V 1.5W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 78032 pcs Pepa Raraunga 1N5935AP/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 28V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 23 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 28V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 20.6V Tau Wae Tuakiri 1N5935
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5935A
1N5935A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: ZENER DIODE
I roto i te taonga: 23413 pcs
Tikiake: 1N5935A.pdf
RFQ
1N5935AE3/TR13
1N5935AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 28V 1.5W DO204AL
I roto i te taonga: 75871 pcs
Tikiake: 1N5935AE3/TR13.pdf
RFQ
1N5935A G
1N5935A G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 27V 1.25W DO204AL