1N5934BP/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5934BP/TR8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5934BP/TR8
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 24V 1.5W DO204AL
Ngā Rauemi: 1N5934BP/TR8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5934BP/TR8
Tau Wae 1N5934BP/TR8 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 24V 1.5W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 66395 pcs Pepa Raraunga 1N5934BP/TR8.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 24V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 19 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 24V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 18.2V Tau Wae Tuakiri 1N5934
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5934BPE3/TR8
1N5934BPE3/TR8
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 24V 1.5W DO204AL
I roto i te taonga: 70450 pcs
Tikiake: 1N5934BPE3/TR8.pdf
RFQ
1N5934B G
1N5934B G
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 24V 1.25W DO204AL
I roto i te taonga: 4134 pcs
Tikiake: 1N5934B G.pdf
RFQ
1N5934B
1N5934B
Whakaahuatanga: ZENER DIODE
Tikiake: 1N5934B.pdf
1N5934BE3/TR13
1N5934BE3/TR13
Tikiake: 1N5934BE3/TR13.pdf
1N5934B BK
1N5934B BK
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 24V 1.5W DO41