1N5933BP/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5933BP/TR8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5933BP/TR8
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 22V 1.5W DO204AL
Ngā Rauemi: 1N5933BP/TR8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5933BP/TR8
Tau Wae 1N5933BP/TR8 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 22V 1.5W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 74678 pcs Pepa Raraunga 1N5933BP/TR8.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 22V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 17.5 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 22V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 16.7V Tau Wae Tuakiri 1N5933
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5933BP-TP
1N5933BP-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: 1.5W,22V,ZENER,DO-41 PKG
I roto i te taonga: 936285 pcs
Tikiake: 1N5933BP-TP.pdf
RFQ
1N5933BPE3/TR12
1N5933BPE3/TR12
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 1.5W DO204AL
I roto i te taonga: 83036 pcs
Tikiake: 1N5933BPE3/TR12.pdf
RFQ
1N5933B BK
1N5933B BK
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 1.5W DO41
Tikiake: 1N5933B BK.pdf
1N5933B G
1N5933B G
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 1.25W DO204AL
Tikiake: 1N5933B G.pdf
1N5933BE3/TR13
1N5933BE3/TR13
Kaihanga: Microsemi