1N5932BP/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5932BP/TR8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5932BP/TR8
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 20V 1.5W DO204AL
Ngā Rauemi: 1N5932BP/TR8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5932BP/TR8
Tau Wae 1N5932BP/TR8 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 20V 1.5W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 68574 pcs Pepa Raraunga 1N5932BP/TR8.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 20V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 14 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 20V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 15.2V Tau Wae Tuakiri 1N5932
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5932BRLG
1N5932BRLG
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 3W AXIAL
I roto i te taonga: 559968 pcs
Tikiake: 1N5932BRLG.pdf
RFQ
1N5932B BK
1N5932B BK
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 1.5W DO41
I roto i te taonga: 468235 pcs
Tikiake: 1N5932B BK.pdf
RFQ
1N5932B
1N5932B
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: ZENER DIODE
Tikiake: 1N5932B.pdf
1N5932B G
1N5932B G
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 1.25W DO204AL