1N5929CP/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N5929CP/TR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5929CP/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 15V 1.5W DO204AL
Ngā Rauemi: 1N5929CP/TR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5929CP/TR12
Tau Wae 1N5929CP/TR12 Kaihanga Microsemi Corporation
Whakaahuatanga DIODE ZENER 15V 1.5W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 67156 pcs Pepa Raraunga 1N5929CP/TR12.pdf
Putanga - Whakamotu 9 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AL (DO-41)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 1.5W Ko te poari DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Waehanga Kaihanga 1N5929CP/TR12 Tae (Max) (Zzt) 15V
Whakaahua nui Zener Diode 1.5W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2%
Te Whirihoranga Diode 1µA @ 11.4V Whakaahuatanga DIODE ZENER 15V 1.5W DO204AL
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.2V @ 200mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5929C G
1N5929C G
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 1.25W DO204AL