1N5921AP/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5921AP/TR8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5921AP/TR8
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.8V 1.5W DO204AL
Ngā Rauemi: 1N5921AP/TR8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5921AP/TR8
Tau Wae 1N5921AP/TR8 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.8V 1.5W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 69924 pcs Pepa Raraunga 1N5921AP/TR8.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 2.5 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.8V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 5.2V Tau Wae Tuakiri 1N5921
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5920PE3/TR12
1N5920PE3/TR12
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 6.2V 1.5W DO204AL
I roto i te taonga: 89259 pcs
Tikiake: 1N5920PE3/TR12.pdf
RFQ
1N5921AP/TR12
1N5921AP/TR12
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 6.8V 1.5W DO204AL
I roto i te taonga: 75573 pcs
Tikiake: 1N5921AP/TR12.pdf
RFQ
1N5921A
1N5921A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: ZENER DIODE
Tikiake: 1N5921A.pdf
1N5921B BK
1N5921B BK
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 6.8V 1.5W DO41
Tikiake: 1N5921B BK.pdf
1N5921B
1N5921B
Whakaahuatanga: ZENER DIODE
Tikiake: 1N5921B.pdf
1N5921A G
1N5921A G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 6.8V 1.25W DO204AL