1N5915CP/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5915CP/TR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5915CP/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.9V 1.5W DO204AL
Ngā Rauemi: 1N5915CP/TR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5915CP/TR12
Tau Wae 1N5915CP/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.9V 1.5W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5832 pcs Pepa Raraunga 1N5915CP/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 3.9V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 7.5 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 3.9V 1.5W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 25µA @ 1V Tau Wae Tuakiri 1N5915
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5915CP/TR8
1N5915CP/TR8
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.9V 1.5W DO204AL
I roto i te taonga: 4358 pcs
Tikiake: 1N5915CP/TR8.pdf
RFQ
1N5915BPE3/TR12
1N5915BPE3/TR12
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 5600 pcs
Tikiake: 1N5915BPE3/TR12.pdf
RFQ
1N5915C G
1N5915C G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.9V 1.25W DO204AL
Tikiake: 1N5915C G.pdf
1N5915CPE3/TR8
1N5915CPE3/TR8
Tikiake: 1N5915CPE3/TR8.pdf
1N5915BUR-1
1N5915BUR-1
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.9V 1.25W DO213AB
Tikiake: 1N5915BUR-1.pdf
1N5915C
1N5915C
Whakaahuatanga: ZENER DIODE
Tikiake: 1N5915C.pdf
1N5915D G
1N5915D G