1N5637AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
1N5637AE3/TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5637AE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12.8V 21.2V DO13
Ngā Rauemi: 1N5637AE3/TR.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5637AE3/TR
Tau Wae 1N5637AE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 12.8V 21.2V DO13 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 6000 pcs Pepa Raraunga 1N5637AE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12.8V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 21.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 14.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-13 (DO-202AA)
Raupapa - RoHS Tūnga RoHS Compliant
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-13
Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TA) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5638A
1N5638A
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO13
I roto i te taonga: 5532 pcs
Tikiake: 1N5638A.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO13
I roto i te taonga: 4998 pcs
Tikiake: 1N5636A.pdf
RFQ
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12.8V 21.2V DO13
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15.3V 25.2V DO13
1N5638
1N5638
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE
Tikiake: 1N5638.pdf
Whakaahuatanga: TVS DIODE
Tikiake: 1N5639.pdf
1N5637A/TR
1N5637A/TR
Tikiake: 1N5637A/TR.pdf
1N5637AE3
1N5637AE3
Tikiake: 1N5637AE3.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel