1N5371/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5371/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 60V 5W T18
Ngā Rauemi: 1N5371/TR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5371/TR12
Tau Wae 1N5371/TR12 Kaihanga Microsemi Corporation
Whakaahuatanga DIODE ZENER 60V 5W T18 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 47523 pcs Pepa Raraunga 1N5371/TR12.pdf
Putanga - Whakamotu 40 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown T-18
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 5W Ko te poari T-18, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Waehanga Kaihanga 1N5371/TR12 Tae (Max) (Zzt) 60V
Whakaahua nui Zener Diode 5W ±20% Through Hole T-18 ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Te Whirihoranga Diode 500nA @ 43V Whakaahuatanga DIODE ZENER 60V 5W T18
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.2V @ 1A