1N5359B/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5359B/TR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5359B/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 24V 5W T18
Ngā Rauemi: 1N5359B/TR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5359B/TR12
Tau Wae 1N5359B/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 24V 5W T18 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 40916 pcs Pepa Raraunga 1N5359B/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 24V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 1A
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato T-18
Raupapa - Mana - Max 5W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case T-18, Axial
Ētahi Ingoa 1N5359B/TR12CT
1N5359BMSCT
1N5359BMSCT-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 3.5 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 24V 5W ±5% Through Hole T-18 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 17.3V
Tau Wae Tuakiri 1N5359
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5359B
1N5359B
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 24V 5W AXIAL