1N5357B/TR12
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5357B/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 20V 5W T18
Ngā Rauemi: 1N5357B/TR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5357B/TR12
Tau Wae 1N5357B/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 20V 5W T18 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 50227 pcs Pepa Raraunga 1N5357B/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 20V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 1A
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato T-18
Raupapa - Mana - Max 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case T-18, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 3 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 20V 5W ±5% Through Hole T-18
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 14.4V Tau Wae Tuakiri 1N5357
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5357BE3/TR8
1N5357BE3/TR8
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 5W T18
I roto i te taonga: 41046 pcs
Tikiake: 1N5357BE3/TR8.pdf
RFQ
1N5357B-TP
1N5357B-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 5W DO15
I roto i te taonga: 371644 pcs
Tikiake: 1N5357B-TP.pdf
RFQ
1N5357B
1N5357B
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 5W AXIAL
Tikiake: 1N5357B.pdf
1N5357B/TR8
1N5357B/TR8
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 1N5357B/TR8.pdf
1N5357BE3/TR13
1N5357BE3/TR13
Tikiake: 1N5357BE3/TR13.pdf