1N5347E3/TR12
Hua Hua
Tau Wae: 1N5347E3/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 10V 5W T18
Ngā Rauemi: 1N5347E3/TR12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5347E3/TR12
Tau Wae 1N5347E3/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 10V 5W T18 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3991 pcs Pepa Raraunga 1N5347E3/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 10V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 1A
Te manawanui ±20% Pūrere Pūrere Whakarato T-18
Raupapa - Mana - Max 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case T-18, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 2 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 10V 5W ±20% Through Hole T-18
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 7.2V Tau Wae Tuakiri 1N5347