1N5339B/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5339B/TR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5339B/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 5W T18
Ngā Rauemi: 1N5339B/TR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5339B/TR12
Tau Wae 1N5339B/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 5W T18 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5813 pcs Pepa Raraunga 1N5339B/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 1A
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato T-18
Raupapa - Mana - Max 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case T-18, Axial
Ētahi Ingoa 1N5339B
1N5339B/TR12TR
1N5339BMSTR
1N5339BMSTR-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 1 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.6V 5W ±5% Through Hole T-18 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 2V