1N5339/TR12
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5339/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 5W T18
Ngā Rauemi: 1N5339/TR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5339/TR12
Tau Wae 1N5339/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 5W T18 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5315 pcs Pepa Raraunga 1N5339/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 1A
Te manawanui ±20% Pūrere Pūrere Whakarato T-18
Raupapa - Mana - Max 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case T-18, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 1 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.6V 5W ±20% Through Hole T-18
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 2V Tau Wae Tuakiri 1N5339