1N5334/TR12
Hua Hua
Tau Wae: 1N5334/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.6V 5W T18
Ngā Rauemi: 1N5334/TR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5334/TR12
Tau Wae 1N5334/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.6V 5W T18 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4899 pcs Pepa Raraunga 1N5334/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 3.6V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 1A
Te manawanui ±20% Pūrere Pūrere Whakarato T-18
Raupapa - Mana - Max 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case T-18, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 2.5 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 3.6V 5W ±20% Through Hole T-18
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 1V Tau Wae Tuakiri 1N5334
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5334AE3/TR13
1N5334AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.6V 5W T18
I roto i te taonga: 5232 pcs
Tikiake: 1N5334AE3/TR13.pdf
RFQ
1N5333B
1N5333B
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.3V 5W T18
I roto i te taonga: 5827 pcs
Tikiake: 1N5333B.pdf
RFQ
1N5331
1N5331
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1.4KV 22A DO4