1N5279BDO35TR
MicrosemiMicrosemi
1N5279BDO35TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5279BDO35TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 180V 500MW DO35
Ngā Rauemi: 1N5279BDO35TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5279BDO35TR
Tau Wae 1N5279BDO35TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 180V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32457 pcs Pepa Raraunga 1N5279BDO35TR.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 180V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW