1N5274B (DO-35)
MicrosemiMicrosemi
1N5274B (DO-35) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5274B (DO-35)
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 130V 500MW DO35
Ngā Rauemi: 1N5274B (DO-35).pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5274B (DO-35)
Tau Wae 1N5274B (DO-35) Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 130V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5694 pcs Pepa Raraunga 1N5274B (DO-35).pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 130V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Ētahi Ingoa 1N5274B (DO-35)-ND
1N5274B(DO-35)
Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 1100 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 130V 500mW ±5% Through Hole DO-35 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 99V
Tau Wae Tuakiri 1N5274
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5273BDO35
1N5273BDO35
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 120V 500MW DO35
I roto i te taonga: 4255 pcs
Tikiake: 1N5273BDO35.pdf
RFQ
1N5274BUR-1
1N5274BUR-1
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: ZENER DIODE
I roto i te taonga: 19214 pcs
Tikiake: 1N5274BUR-1.pdf
RFQ
1N5274BDO35
1N5274BDO35
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 130V 500MW DO35
Tikiake: 1N5274BDO35.pdf
1N5273B TR
1N5273B TR
Kaihanga: Central Semiconductor
Tikiake: 1N5273B TR.pdf
Tikiake: 1N5274B TR.pdf
1N5274B BK
1N5274B BK