1N5272BDO35E3
MicrosemiMicrosemi
1N5272BDO35E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5272BDO35E3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 110V 500MW DO35
Ngā Rauemi: 1N5272BDO35E3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5272BDO35E3
Tau Wae 1N5272BDO35E3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 110V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4689 pcs Pepa Raraunga 1N5272BDO35E3.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 110V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Ētahi Ingoa 1N5272BDO35E3MSCT Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 750 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 110V 500mW ±5% Through Hole DO-35 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 84V
Tau Wae Tuakiri 1N5272
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5272B TR
1N5272B TR
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 110V 500MW DO35
I roto i te taonga: 282843 pcs
Tikiake: 1N5272B TR.pdf
RFQ
1N5272BUR-1
1N5272BUR-1
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: ZENER DIODE
I roto i te taonga: 22309 pcs
Tikiake: 1N5272BUR-1.pdf
RFQ
1N5272B (DO-35)
1N5272B (DO-35)
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 1N5272B (DO-35).pdf
1N5272B-TP
1N5272B-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)