1N5265BDO35E3
MicrosemiMicrosemi
1N5265BDO35E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5265BDO35E3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 62V 500MW DO35
Ngā Rauemi: 1N5265BDO35E3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5265BDO35E3
Tau Wae 1N5265BDO35E3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 62V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5045 pcs Pepa Raraunga 1N5265BDO35E3.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 62V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Ētahi Ingoa 1N5265BDO35E3MSCT Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 185 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 62V 500mW ±5% Through Hole DO-35 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 47V