1N5248BUR-1E3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5248BUR-1E3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua ZENER DIODES
Ngā Rauemi: 1N5248BUR-1E3.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
309 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5248BUR-1E3
Tau Wae 1N5248BUR-1E3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga ZENER DIODES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 32205 pcs Pepa Raraunga 1N5248BUR-1E3.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 18V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-213AA
Raupapa - RoHS Tūnga RoHS Compliant
Mana - Max 500mW Paa / Case DO-213AA
Ētahi Ingoa 1N5248BUR-1E3MS Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Tae (Max) (Zzt) 21 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 18V 500mW ±5% Surface Mount DO-213AA I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 14V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N5248B_T50R
1N5248B_T50R
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 18V 500MW DO35