1N5242BDO35
MicrosemiMicrosemi
1N5242BDO35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5242BDO35
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 12V 500MW DO35
Ngā Rauemi: 1N5242BDO35.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5242BDO35
Tau Wae 1N5242BDO35 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 12V 500MW DO35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5967 pcs Pepa Raraunga 1N5242BDO35.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 12V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-35
Raupapa - Mana - Max 500mW