1N4737P/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N4737P/TR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N4737P/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 7.5V 1W DO204AL
Ngā Rauemi: 1N4737P/TR12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N4737P/TR12
Tau Wae 1N4737P/TR12 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 7.5V 1W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 70012 pcs Pepa Raraunga 1N4737P/TR12.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 7.5V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 4 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 7.5V 1W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 5V Tau Wae Tuakiri 1N4737
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1N4737G R0G
1N4737G R0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 7.5V 1W DO204AL
I roto i te taonga: 1323198 pcs
Tikiake: 1N4737G R0G.pdf
RFQ
1N4738 G
1N4738 G
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 8.2V 1W DO204AL