152OR-S300-OCXO
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 152OR-S300-OCXO
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua NETWORK TIME SERVER
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 152OR-S300-OCXO
Tau Wae 152OR-S300-OCXO Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 4387 pcs Pepa Raraunga
Momo Network Time Server Raupapa -
Ētahi Ingoa Q9187653 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā Hua e hāngai ana
152MWS632KL
152MWS632KL
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 1500PF 6.3KVDC AXIAL
I roto i te taonga: 14941 pcs
Tikiake: 152MWS632KL.pdf
RFQ
152R,BK
152R,BK
Kaihanga: Serpac Electronic Enclosures
Whakaahuatanga: BOX ABS BLACK 5.62"L X 3.25"W
I roto i te taonga: 7916 pcs
Tikiake: 152R,BK.pdf
RFQ
152MWS402KG
152MWS402KG
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 1500PF 10% 4KVDC AXIAL
Tikiake: 152MWS402KG.pdf
152MPW630K
152MPW630K
Whakaahuatanga: CAP FILM 1500PF 10% 630VDC AXIAL