HAL300SF-A
MicronasMicronas
HAL300SF-A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HAL300SF-A
Kaihanga / Waitohu: Micronas
Whakaahuatanga hua MAGNETIC SWITCH LATCH SOT89B-2
Ngā Rauemi: HAL300SF-A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HAL300SF-A
Tau Wae HAL300SF-A Kaihanga Micronas
He Rahinga Kei te wātea 74155 pcs Pepa Raraunga HAL300SF-A.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 24 V Tauira Whakamātautau 25°C
Hangarau Hall Effect Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89B-2
Raupapa HAL® Waahi Whakaaro 2.2mT Trip, -2.2mT Release
Ko te poari South Pole Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-243AA, Variant Momo putanga Open Drain
Tae Mahi -40°C ~ 140°C (TA) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Latch
Tae - Whakaaetanga (Max) 6.8mA Nama - Whakaputa (Max) 30mA