HAL1000UT-A
MicronasMicronas
Micronas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HAL1000UT-A
Kaihanga / Waitohu: Micronas
Whakaahuatanga hua TO92-UT
Ngā Rauemi: HAL1000UT-A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HAL1000UT-A
Tau Wae HAL1000UT-A Kaihanga Micronas
Whakaahuatanga TO92-UT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 80326 pcs Pepa Raraunga HAL1000UT-A.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Tauira Whakamātautau 25°C
Hangarau Hall Effect Pūrere Pūrere Whakarato TO-92UT
Raupapa HAL® 1000 Waahi Whakaaro 1mT Trip, -1mT Release
Ko te poari North Pole, South Pole Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Momo putanga Digital Tae Mahi -40°C ~ 170°C (TJ)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Mahinga Programmable
Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA Nama - Whakaputa (Max) 10mA