M29F800DT55N1
Micron TechnologyMicron Technology
M29F800DT55N1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M29F800DT55N1
Kaihanga / Waitohu: Micron Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 8M PARALLEL 48TSOP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M29F800DT55N1
Tau Wae M29F800DT55N1 Kaihanga Micron Technology
He Rahinga Kei te wātea 28686 pcs Pepa Raraunga
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau FLASH - NOR Pūrere Pūrere Whakarato 48-TSOP
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)