M29F200FB55N3E2
Hua Hua
Tau Wae: M29F200FB55N3E2
Kaihanga / Waitohu: Micron Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 2M PARALLEL 48TSOP
Ngā Rauemi: M29F200FB55N3E2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
576 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M29F200FB55N3E2
Tau Wae M29F200FB55N3E2 Kaihanga Micron Technology
He Rahinga Kei te wātea 38331 pcs Pepa Raraunga M29F200FB55N3E2.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau FLASH - NOR Pūrere Pūrere Whakarato 48-TSOP
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)