M25P40-VMN6
Micron TechnologyMicron Technology
Micron Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M25P40-VMN6
Kaihanga / Waitohu: Micron Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 4M SPI 50MHZ 8SO
Ngā Rauemi: M25P40-VMN6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M25P40-VMN6
Tau Wae M25P40-VMN6 Kaihanga Micron Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 4M SPI 50MHZ 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58422 pcs Pepa Raraunga M25P40-VMN6.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 15ms, 5ms Tuhinga o mua 2.3 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH - NOR Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 4Mb (512K x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara FLASH
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito FLASH - NOR Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 50MHz 8-SO
Whero Whero 50MHz Tau Wae Tuakiri M25P40
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M25P40-VMN6TPB TR
M25P40-VMN6TPB TR
Kaihanga: Micron Technology
Whakaahuatanga: IC FLASH 4M SPI 75MHZ 8SO
I roto i te taonga: 72631 pcs
Tikiake: M25P40-VMN6TPB TR.pdf
RFQ
M25P40-VMN6PBA
M25P40-VMN6PBA
Kaihanga: Micron Technology
I roto i te taonga: 69326 pcs
Tikiake: M25P40-VMN6PBA.pdf
RFQ
M25P40-VMC6TGB TR
M25P40-VMC6TGB TR
Whakaahuatanga: IC FLASH 4M SPI 75MHZ 8UFDFPN
Tikiake: M25P40-VMC6TGB TR.pdf
M25P40-VMC6GB
M25P40-VMC6GB
Tikiake: M25P40-VMC6GB.pdf
M25P40-VMN6PB
M25P40-VMN6PB
Tikiake: M25P40-VMN6PB.pdf
M25P40-VMN3TPB TR
M25P40-VMN3TPB TR
Tikiake: M25P40-VMN3TPB TR.pdf
M25P40-VMN3PB
M25P40-VMN3PB
Tikiake: M25P40-VMN3PB.pdf
M25P40-VMN6T TR
M25P40-VMN6T TR
Whakaahuatanga: IC FLASH 4M SPI 50MHZ 8SO
Tikiake: M25P40-VMN6T TR.pdf
M25P40-VMN6P
M25P40-VMN6P
Tikiake: M25P40-VMN6P.pdf
M25P40-VMB6TPB TR
M25P40-VMB6TPB TR
Tikiake: M25P40-VMB6TPB TR.pdf
M25P40-VMN3TP/X TR
M25P40-VMN3TP/X TR
Whakaahuatanga: IC FLASH 4M SPI 25MHZ 8SO
Tikiake: M25P40-VMN3TP/X TR.pdf
M25P40-VMN6TP TR
M25P40-VMN6TP TR
Tikiake: M25P40-VMN6TP TR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel