M25P32-VMW6GBA
Micron TechnologyMicron Technology
Micron Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M25P32-VMW6GBA
Kaihanga / Waitohu: Micron Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 32M SPI 75MHZ 8SO
Ngā Rauemi: M25P32-VMW6GBA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M25P32-VMW6GBA
Tau Wae M25P32-VMW6GBA Kaihanga Micron Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 32M SPI 75MHZ 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52294 pcs Pepa Raraunga M25P32-VMW6GBA.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 15ms, 5ms Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH - NOR Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 32Mb (4M x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara FLASH
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito FLASH - NOR Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI 75MHz 8-SO
Whero Whero 75MHz Tau Wae Tuakiri M25P32