SMAJ220CAE3/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ220CAE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 220VWM SMAJ
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ220CAE3/TR13
Tau Wae SMAJ220CAE3/TR13 Kaihanga Microsemi Corporation
He Rahinga Kei te wātea 189049 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp - Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 220V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AC (SMA)
Momo Zener Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 500W Power - Peak Pulse -
Ko te poari DO-214AC, SMA Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Waehanga Kaihanga SMAJ220CAE3/TR13
Whakaahuatanga TVS DIODE 220VWM SMAJ I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) -
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ220CA
SMAJ220CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 356V SMA
I roto i te taonga: 319761 pcs
Tikiake: SMAJ220CA.pdf
RFQ
SMAJ220CE3/TR13
SMAJ220CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220VWM SMAJ
I roto i te taonga: 167248 pcs
Tikiake:
RFQ
SMAJ22A R3G
SMAJ22A R3G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AC
Tikiake: SMAJ22A R3G.pdf
SMAJ22A M2G
SMAJ22A M2G
Tikiake: SMAJ22A M2G.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 356V DO214AC
Tikiake: SMAJ220CA.pdf
SMAJ22A
SMAJ22A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 35.5V SMA