3EZ3.6D10E3/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ3.6D10E3/TR8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3EZ3.6D10E3/TR8
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.6V 3W DO204AL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3EZ3.6D10E3/TR8
Tau Wae 3EZ3.6D10E3/TR8 Kaihanga Microsemi Corporation
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.6V 3W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5081 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AL (DO-41) Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Mana - Max 3W
Ko te poari DO-204AL, DO-41, Axial Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga 3EZ3.6D10E3/TR8 Tae (Max) (Zzt) 3.6V
Whakaahua nui Zener Diode 3W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Te Whirihoranga Diode - Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.6V 3W DO204AL
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.2V @ 200mA