UF4006-AP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
UF4006-AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF4006-AP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41
Ngā Rauemi: UF4006-AP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF4006-AP
Tau Wae UF4006-AP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4357 pcs Pepa Raraunga UF4006-AP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.7V @ 40V Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 800V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-41 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 75ns
Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 800V 1A Through Hole DO-41 I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F 10pF @ 4V, 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UF4006 R0G
UF4006 R0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 800V 1A DO204AL
I roto i te taonga: 1150782 pcs
Tikiake: UF4006 R0G.pdf
RFQ
UF4006-E3/53
UF4006-E3/53
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
I roto i te taonga: 403072 pcs
Tikiake: UF4006-E3/53.pdf
RFQ
UF4006 BK
UF4006 BK
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 800V 1A DO41
Tikiake: UF4006 BK.pdf
UF4006 A0G
UF4006 A0G
Tikiake: UF4006 A0G.pdf
UF4006-M3/54
UF4006-M3/54
Tikiake: UF4006-M3/54.pdf
UF4006-M3/73
UF4006-M3/73
Tikiake: UF4006-M3/73.pdf
UF4006 TR
UF4006 TR
Kaihanga: Central Semiconductor Corp
Tikiake: UF4006 TR.pdf
UF4006-E3/73
UF4006-E3/73
Tikiake: UF4006-E3/73.pdf
UF4006 B0G
UF4006 B0G
Tikiake: UF4006 B0G.pdf
UF4006-G
UF4006-G
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 600V 1A DO41
Tikiake: UF4006-G.pdf
UF4006-E3/54
UF4006-E3/54
Tikiake: UF4006-E3/54.pdf
UF4006 R1G
UF4006 R1G
Tikiake: UF4006 R1G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel